30 napos visszaküldés - kérdés nélkül!

Szállítási költség 1395 Ft ingyenes 17 500 Ft felett - Nézd meg a szállítási opciókat

Szállítási költség 1395 Ft ingyenes 17 500 Ft felett - Nézd meg a szállítási opciókat

  • Klasszikus ezüstszínű acélgyűrű - 1
  • Klasszikus ezüstszínű acélgyűrű - 2
  • Klasszikus ezüstszínű acélgyűrű - 4
  • Klasszikus ezüstszínű acélgyűrű - 5
  • Klasszikus ezüstszínű acélgyűrű - 6
trendhim
trendhim

Klasszikus ezüstszínű acélgyűrű

8395 Ft
Bestseller
Gravírozás
Válassz színt
Klasszikus ezüstszínű acélgyűrűKlasszikus fekete acélgyűrű barázdált mintávalKlasszikus arany tónusú acélgyűrű barázdált mintával
Dobd fel
Személyre szabott gravírozás
Személyre szabott gravírozás
A szöveged lézerrel van a fémbe gravírozva, így egy örök emlék marad.
+ 5395 Ft
Ajándékdoboz
Ajándékdoboz
A rendelés becsomagolva és fehér cédulával érkezik, tökéletes ajándékozáshoz.
+ 1295 Ft
 

Termék adatai

Sebészeti acél
Bőrbarát, rozsdásodásnak és fakulásnak ellenálló
Nikkelmentes
Megakadályozza az irritációt és az allergiás reakciókat
Úszásbiztos
Vízálló, minőségvesztés nélkül
Vásárlói vélemények
4.8(803 Vásárlói vélemények)

Legfrissebb

2. gyűrűm

A vélemény írója Czin 2022. 11. 05.

Igen, tetszik a gyűrű, szép, pont olyan, amilyennek vártam. Jól is mutat az ujjamon.

Jó anyaghasználat

A vélemény írója Dávid 2022. 02. 24.

Tetszett a termék

Nagyon elegáns

A vélemény írója Simon 2021. 08. 13.

Tetszik

Perfect

A vélemény írója Takács 2021. 07. 14.

A gyűrű, amit rendeltem, abszolút pazar. Csodás minőségű, erős megjelenésű és a gravírozás is kiváló lett.

Magas minőségű

A vélemény írója Nóra 2021. 03. 12.

Precízen kidolgozott, kellemes viselet. Sajnos méret hiba miatt visszaküldtem.

Tetszik a termék!

A vélemény írója Vasas 2021. 02. 04.

A jövőbeli vásárlóknak is csak ajánlani tudom. Képi dokumentációnak megfelelő állapotban kiszállított termék, eddig használata alapján teljesen tökéletes.

Szép, stílusos

A vélemény írója Tóth 2020. 02. 18.

Divatos, minőségi termék.

Túl nagy

A vélemény írója Kurucz 2019. 05. 30.

A termék minősége kifogástalan, de nem azt a méretet kaptam, amit a vásárláskor kiválasztottam.

Csodálatos visszafogott elegancia, a napsütötte barna ujjamon, szépen mutat és feldobja a hangulatomat, ha felhúzom a mutató ujjamra.

A vélemény írója Kerekes 2019. 04. 15.

Igen és így ahogy eddig, mindig tüntessétek fel a pontos méreteket.

.

A vélemény írója Fehér-Lukàcs 2018. 12. 31.

Megfelelő volt a méret, mintha rá öntötték volna. Nagyon szép darab, egyszerű, de nagyszerű. A Férjem nagyon örült neki.

Szerezd meg a stílust

@marcossapere
@marcossapere
@marcossapere