Visszaküldés február 1-ig, kérdések nélkül

Szállítási költség 1395 Ft ingyenes 17 500 Ft felett - Nézd meg a szállítási opciókat

Szállítási költség 1395 Ft ingyenes 17 500 Ft felett - Nézd meg a szállítási opciókat

bohemian-revolt

Boho Brook selyem nyakkendő

15 695 Ft
Válassz színt - Boho Brook selyem nyakkendő
Boho Brook selyem nyakkendőBoho Bjorn selyem nyakkendőBoho Basil selyem nyakkendőBoho Brodie selyem nyakkendőBoho Blaine selyem nyakkendőBoho Benito selyem nyakkendőBoho Brice selyem nyakkendőBoho Benson selyem nyakkendőBoho Braden csokornyakkendőBoho Benoit selyem nyakkendőBoho Betto selyem nyakkendőBoho Bilal selyem nyakkendőBoho Benjamin selyem nyakkendőBoho Blayney selyem nyakkendőBoho Bert selyem nyakkendőBoho Bart selyem nyakkendőBoho Bruce selyem nyakkendőBoho Beau selyem nyakkendőBoho Baron selyem nyakkendőBoho Bernie selyem nyakkendőBoho Bruno selyem nyakkendőBoho Brenton selyem nyakkendőBoho Ben selyem nyakkendőBoho Braxton selyem nyakkendőBoho Brendan selyem nyakkendő
Dobd fel
Ajándékcsomagolás
Ajándékcsomagolás
A rendelés becsomagolva és fehér cédulával érkezik, tökéletes ajándékozáshoz.
+ 1695 Ft
Rendelj 16:00 előtt és még ma futárhoz kerül a csomagod
1 Újra készleten! – Szállítási költség 1395 Ft - ingyenes 17 500 Ft felett
Visszaküldés 2026. február 1-ig, kérdések nélkül

Termék adatai

Prémium minőség
Lágy, tartós és kifinomult felület
Normál szabás
Időtlen szabás a klasszikus megjelenéshez
2 éves garancia
Garantált minőség a tartós bizalomért.
Leírás

Ez a fekete nyakkendő 100% selyemből készült, sima felülettel és finom paisley- illetve virágmintával. A szövött selyem természetes fényt és szép esést ad, így a csomó mindig rendezett marad. A minta klasszikus paisley elemeket és kontrasztos virágos részleteket kombinál a nagyobb mélységért.

  • 100% selyem: A 100% selyem sima tapintást és természetes esést biztosít; a csomó rendezett marad, és a nyakkendő hosszú távon is jól néz ki.
  • Sima tapintás: A fényes, sima felület csomózáskor könnyen csúszik, és laposan fekszik az ingre, kényelmes viselet.
  • Klasszikus forma: A hagyományos, enyhén keskenyedő profil többféle csomóhoz illik, és a legtöbb inggallér alatt szépen helyezkedik el.

A sötét alapszín stabil hátteret ad, míg a paisley és a virágminták finom mozgást visznek az összképbe. A világosabb elemek kontrasztja jól illik egyszínű ingekhez és texturált zakókhoz, ezért a nyakkendő modern és vintage hatású összeállításokhoz egyaránt passzol. A selyem visszafogott fényt ad anélkül, hogy csillogna, így a megjelenés tiszta és ápolt marad.

Időtlen darab minden férfi ruhatárába. Jó választás saját részre vagy ajándéknak.

ID: 17487
Specifikációk
MárkaBohemian RevoltTöbbet
Termék azonosító17487Többet
Tervezés helyeDániaTöbbet
Termék szállítási szerződésTöbbet
GaranciaTöbbet
Ápolási útmutatókVegytisztításTöbbet
SzínekFeketeTöbbet
SzínárnyalatokBabarózsaszín, Benzinkék, Cseresznye vörös, RózsaszínTöbbet
AnyagokSelyem (100%)Többet
Csat típusÖnmegkötősTöbbet
TípusNyakkendőTöbbet
TextúrákSimaTöbbet
MintákPaisley, VirágosTöbbet
StílusBoho, VintageTöbbet
Al-típusÖnkötősTöbbet
CsúcsHegyesTöbbet
AnyagösszetételSzőttTöbbet
TermékcsomagolásokEgyedi dobozTöbbet
Szélesség7cmTöbbet
Szélesség a legkeskenyebb ponton3,5cmTöbbet
Hossz1,5mTöbbet
Súly35gTöbbet
Hossz típusaNormálTöbbet
Szélesség típusaVékonyTöbbet
Vásárlói vélemények
4.8(300 Vásárlói vélemények)

Legfrissebb

Ajánlom!

A vélemény írója Molnár 2025. 08. 11.

A finom, fényes szürke szín vidámabbá és kedvesebbé teszi a világos piros virágmintát. Feldobja és különleges hatást kelt. Nagyon tetszik.

Nagyon elegáns jól illeszkedik

A vélemény írója Pálné 2023. 12. 18.

Én nem tudom értékelni mert ajándék lett,kinézetre kielégiti a hozzáfüzött reményeket,bizom benne hogy az ajándékozott meg lesz vele elégedve.Mivel komoly ára van,bizom benne hogy az eladók biztositják az árának megfelelő minőséget is.

Pont olyan, mint a képeken, nagyon szép !

A vélemény írója Dávid 2023. 12. 03.

Hibátlan választás, nincs hibája !

Rendben volt

A vélemény írója Andras 2023. 04. 29.

Szép élénk színű, olyan mint a képeken.

János

A vélemény írója Janos 2022. 02. 16.

Csodálatos kidolgozás, első osztályú anyagból. Remekül passzol az új zakómhoz. Modern, kicsit "hobó", mégis elegáns.

Nagyon szép, egyedi darab.

A vélemény írója Kiss 2021. 12. 01.

Nagyon tetszett.

Géza

A vélemény írója Géza 2020. 12. 22.

A minta és a színek tökéletes összhangja ez a nyakkendő. Élőben még szebb! Ezek lányom szavai, aki kedvesének rendelt a Trendhimtől olyan nyakkendőt, ami hasonló az enyémhez, de mégsem ugyanolyan. Most akkor ki hasonlítson kire?!

Kiváló minőség, élénk színek

A vélemény írója Zalán 2020. 10. 12.

Teljes mértékben ajánlani tudom.

efg

A vélemény írója Géza 2020. 06. 22.

Nagyon finom selyemből van, tökéletesen passzol ahhoz a zöld sapihoz, amit rendeltem vele együtt.

Szuper!!!

A vélemény írója Ugodi 2019. 02. 28.

Én nagyon szeretem!

Vedd meg együtt

Csomag kedvezmény

31 207 Ft

35 085 Ft

Kapcsolódó kategóriák