Gyengéd és ápoló arctisztító gél. Lágy habot képez, melyet könnyű eloszlatni. Az aktív hatóanyagok mélyen tisztítják a bőrt, valamint ápolják és tisztán tartják a bőr kiszárítása nélkül.
Az aktív hatóanyagok napraforgó olajból állnak (táplálja és puhítja a bőrt) és E-vitaminból, amely elengedhetetlen a bőr napi stressz és szennyeződések hatásai elleni regenerálásához.
Könnyű illat a narancs sportos virágos csúcsjegyeivel, egy csipetnyi fahéjjal és pézsmával, hogy biztosítsa az alapvető férfias illatot.
Használd naponta szükség esetén.
Összetevők:
Víz**, Akrilát kopolimer, Nátrium-kokoil-glutamát**, Glicerin*, kókuszamidopropil-bétain**, Fenoxietanol, Propanediol**, Nátrium-klorid**, Nátrium-hidroxid, Kaprilil-glikol, Tokoferol**, Napraforgómag olaj*, nátrium-benzoát, parfüm.
** Természetes összetevők
* Organikus összetevők"
ID: 33306